Sdílet

Tweet

Pohled na hraní Rail Nation v ukázkovém videu


Rail Nation je graficky povedená hra postavená na zavážení měst potřebným zbožím. Aby se tato činnost nestala nudnou, je potřeba neustále stavět nové koleje k podnikům, co vyrábějí sortiment, jenž právě město potřebuje. Online prvek posléze dodává spolčování hráčů do asociací, čímž si usnadňují svou práci investicemi do podniků. Toť asi tak k teorii vše, o tom, jak si hra stojí, se může každý přesvědčit na kratičkém traileru, případně zabrousit na gameplay video zachycující podstatné aspekty hry.

World of tanks

Tato válečná akce s desítkami tanků si po právu vydobyla vysokou oblíbenost u hráčů všech věkových kategorii. World of tanks navíc funguje na principu play to free, takže pokud se hráč obejde bez prémiových vylepšení, může hrát zcela zdarma.

Mahjong zdarma

Mahjong hry se dlouhá staletí hrály pouze v Číně, k jejich rozšíření do celého světa došlo až po značném zlehčení a zpřehlednění pravidel. Tato náročná logická hra pochází ze staré Číny, kde se těšila velké oblibě. K její expanzi do celého světa došlo až v období po první světové válce, kdy se začali objevovat snadnější a rychlejší varianty. Ty si lze zahrát i ve flashové podobě online na internetu.