Sdílet

Tweet

Zahraj si zdarma Rail Nation

online vláčková hra

Vrhnout se světa plného rychlých lokomotiv a jejich strojvůdců se může opravdu každý. A to naprosto zdarma. Pokud si odpustíme některé drobné vychytávky, lze si tuto hru zahrát naprosto zdarma. A vzhledem k charakteru hry není ani nijak časově náročná. Hráči stačí jednou za čas nakouknout, v případě potřeby přesměrovat vlaky a následně reinvestovat vydělané prostředky. A to buď do nádražních budov, údržby techniky či investovat do podniků, z nichž dovážím zboží. A jelikož se jedná o prohlížečovou hru, je jediným požadavkem aktuální flash player.

World of tanks

Tato válečná akce s desítkami tanků si po právu vydobyla vysokou oblíbenost u hráčů všech věkových kategorii. World of tanks navíc funguje na principu play to free, takže pokud se hráč obejde bez prémiových vylepšení, může hrát zcela zdarma.

Mahjong zdarma

Mahjong hry se dlouhá staletí hrály pouze v Číně, k jejich rozšíření do celého světa došlo až po značném zlehčení a zpřehlednění pravidel. Tato náročná logická hra pochází ze staré Číny, kde se těšila velké oblibě. K její expanzi do celého světa došlo až v období po první světové válce, kdy se začali objevovat snadnější a rychlejší varianty. Ty si lze zahrát i ve flashové podobě online na internetu.