Sdílet

Tweet

Další sim hry dostupné zdarma v prohlížeči

Středověká farma v pěkném grafickém kabátku

Farmářské hry patří v současnosti k velice oblíbenému žánru a nejeden vývojář nabízí svůj pohled na tuto problematiku. V My little farmies se vžíváme do role středověkého zemědělce, jehož cílem je zajistit své vesnici dostatek potravin. O zisk se mu tak starají kupci, co přicházejí na jeho farmu, aby nakoupili požadované suroviny. Do konceptu hry je zapracována i spolupráce s dalšími hráči. Ty se společnými silami mohou vydat na vzdálenou výpravu a dovážet cizokrajné plodiny. Fantazii se v tomto ohledu meze nekladou a na hráče čeká nespočet výzev zabalených do hezké grafiky. My little farmies lze samozřejmě hrát zdarma se vším všudy.

World of tanks

Tato válečná akce s desítkami tanků si po právu vydobyla vysokou oblíbenost u hráčů všech věkových kategorii. World of tanks navíc funguje na principu play to free, takže pokud se hráč obejde bez prémiových vylepšení, může hrát zcela zdarma.

Mahjong zdarma

Mahjong hry se dlouhá staletí hrály pouze v Číně, k jejich rozšíření do celého světa došlo až po značném zlehčení a zpřehlednění pravidel. Tato náročná logická hra pochází ze staré Číny, kde se těšila velké oblibě. K její expanzi do celého světa došlo až v období po první světové válce, kdy se začali objevovat snadnější a rychlejší varianty. Ty si lze zahrát i ve flashové podobě online na internetu.